Latest Past Events

Festiwal „Boże Narodzenie w Sztuce”

Malbork

Festiwal jest jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych Malborka. Festiwal od wielu lat wzbogaca okres świąteczno-noworoczny, a dzięki niemu wszyscy zainteresowani  mogą aktywnie i kreatywnie uczestniczyć w działaniach festiwalowych w obszarze różnorodnych dziedzin twórczości – muzyki, literatury, teatru, plastyki. W ramach festiwalowych atrakcji nie zabraknie różnorakich konkursów, zajęć, warsztatów, zabaw, koncertów, wystaw i spektakli.

Międzynarodowy Festiwal ANIMO

Kwidzyn Słowiańska 13, Kwidzyn

Międzynarodowy Festiwal ANIMO to coroczne  święto sztuki animacji i kultury w Kwidzynie z udziałem artystów polskich i zagranicznych. W ramach festiwalu odbywają się również warsztaty ruchu, animacji, śpiewu oraz dziennikarstwa.

Baranus Opaleński

Gniew

Jest to połączenie tradycyjnego Hubertusa z rozgrywanym meczem w „Buzkaszi”. W tej konnej imprezie, której areną jest Gospodarstwo Agroturystyczne Maciejówka w Opaleniu, uczestniczy wielu rekonstruktorów historycznych i jeźdźców z całej okolicy. Wydarzenie ma już kilkuletnią historię, ale z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród jeźdźców oraz miłośników koni.

Contact to Listing Owner

Captcha Code